Select Page
serveis

Jornades de Facultat

 
serveis

Jornades de Facultat

 

Inici » Serveis » Pla d’acollida » Jornades de Facultat

Les jornades de facultat són sessions presencials on els professors-tutors de les vostres titulacions us donaran informació detallada del funcionament dels vostres estudis.
A les sessions de la Facultat s’explica:

  • Informació del Grau i les assignatures: metodologia, proves d’avaluació a distància, exàmens, etc.
  • Funcionament i tipus de tutories: presencials, Avip, online, intercampus, etc…
  • Coneixements previs necessaris per fer el Grau o alguna assignatura
  • Pràctiques de laboratori
  • Pràctiques professionals
  • Visita a les instal·lacions del Centre
  • Dates aproximades: finals de setembre – principis d’octubre

E.T.S. d’Enginyers Industrials


Graus:
Eng. Elèctrica
Eng. Electrònica Industrial i Automàtica
Eng. Mecànica i Eng
Tecnologies Industrials

Màster:
Màster Universitari en Enginyeria Industrial

Coordinador: Francisco Bermúdez

Centre: Barcelona

Tutors:
Miguel Mudarra
Xavier Colom
Albert Masip

Amb la presència de José Carpio,
Director de l’ETS d’Enginyers Industrials de la UNED

Data i horari: dimecres 4 octubre 17:00-19:00h

Facultat de Ciències


Graus: Ciències Ambientals

Coordinador: Antoni Almirall

Centre: Sant Boi

Tutors:
Jordi Mazón
Amadeu Deu
Enric Centelles

Data i horari: dijous 5 d’octubre 18:00-20:00h


Graus:
Matemàtiques
Química i Física

Coordinador: Jordi Gené

Centre: Barcelona

Tutors:
Anna Samà
Juan Carlos Cañadas

Data i horari: dilluns 9 d’octubre 17:00-19:00h

Facultat de Dret


Graus: Dret

Coordinador: Marc Pérez

Centre: Santa Coloma

Tutors:

Carles Villagrasa

Richard Aguilar

Data i horari: dijous 5 octubre 18:00-19:00h


Grau: Treball Social

Coordinador: Marc Pérez

Centre: Santa Coloma

Tutors:

Jordi Pueyo

Candelaria Montesinos

Data i horari: dijous 5 octubre 19:00-20:00h


Graus: Dret i Criminologia

Coordinador: Marc Pérez

Centre: Barcelona

Tutores: Carlota Palet i Glòria Ortega

Data i horari: dilluns 9 octubre 19:00-20:00h

Facultat d’Educació


Graus:
Educació Social i Pedagogia

Coordinador: Xesco Montañez

Centre: Santa Coloma

Tutors:
Núria Llopis
Paco Muñoz

Data i horari: dimarts 10 d’octubre 18:00-20:00h


Centre: Sant Boi

Tutors:
Fermín Rodríguez
Gemma Ferrer

Data i horari: dimecres 27 de setembre 18:00-20:00h

Facultat de Filologia


Graus:
Llengua i Literatura Espanyoles
Estudis Anglesos

Coordinador: Ives Laborie

Centre: Barcelona

Tutors:
Julia Sierra
Pilar Ortiz

Data i horari: divendres 29 de setembre 19:00-21:00h

Facultat de Geografia i Història


Graus:

Geografia i Història

Història de l’Art

Coordinadores: 

Mariàngels Tremols

Anna Gómez

Centre: Barcelona

Tutors: Ismael Almazán

Data i horari: dijous 28 de setembre 19:00-20:00h

E.T.S. d’Enginyeria Informàtica


Graus:
Enginyeria Informàtica
Enginyeria Tecnologies de la Informació

Coordinador: Anna Puig

Centre: Barcelona

Tutors: Gerard Amiriam

Data i horari: dilluns 9 d’octubre 17:00-19:00h

Facultat de Psicologia


Graus: Psicologia

Coordinador: Félix Guillén

Centre: Sant Boi

Tutors: 

Data i horari: dimarts 10 d’octubre 18:00-20:00h


Centre: Santa Coloma

Tutors:

Data i horari: dilluns 9 d’octubre 18:00-20:00h

Facultat de Ciències Econòmiques i Ciències Empresarials


Graus:
Economia
Ade
Turisme

Coordinador: Mar López

Centre: Barcelona

Tutors:
Anna Méndez
Sergi Fabregat
Xavi Romero

Data i horari: dimarts 10 d’octubre 18:00-20:00h

Facultat de Ciències Polítiques i Sociologia


Graus:
Ciències Polítiques i Sociologia

Coordinador: 
Damià del Olmo

Centre: Barcelona

Tutors:
Francesc Roma
Joana Crusellas

Data i horari: dimarts 10 octubre 16:00-18:00h

Facultat de Filosofia


Graus:

Antropologia Social i Cultural

Coordinador: Ginés Navarro

Centre: Barcelona

Tutors:

Begonya Enguix

Marta Rico

Data i horari: dimecres 4 octubre 18:00-20:00h


Grau: Filosofia

Coordinador: Ginés Navarro

Centre: Barcelona

Tutors:

Jordi Puigdomenech

José Fernández

Data i horari: dimecres 4 octubre 16:00-18:00h