Select Page
Serveis

Qui són els delegats del Centre?

Serveis

Qui són els delegats del Centre?

Inici » Serveis » Delegació d’alumnes » Qui són els delegats del Centre?

El Consell de Centre és l’òrgan de representació dels estudiants dels Centres Associats e Institucionals. Està integrat pel Delegat i Subdelegat de Centre i pels Delegats de secció de cada Facultat/Escola i del Curs d’Accés Directe al Centre.
El Delegat de Centre, ostentarà la representació de tots els estudiants matriculats en el Centre davant les autoritats del mateix i del Consorci o Junta Rectora.

Delegat de Centre:

Javier Dorado Carballido

delegat.alumnes.centre@barcelona.uned.es

Subdelegat de centre:

José Cristobal Rueda Sánchez

subdelegat.alumnes.centre@barcelona.uned.es

Delegats/des de Facultats i Escoles:

Facultat de Ciències:

Èric Beltran Ramón

delegat.ciencies@barcelona.uned.es

Facultat de Ciències Econòmiques i Empresarials:

Javier Dorado Carballido

delegat.economiques.empresarials@barcelona.uned.es

Facultat de Ciències Polítiques i Sociologia:

Félix Montero Medrano

delegat.politiques.sociologia@barcelona.uned.es

Facultat de Dret:

Anna de Marimón i Roges

delegat.dret@barcelona.uned.es

Facultat d’Educació:

Núria Flores Uroz

delegat.educacio@barcelona.uned.es

Facultat de Filosofia:

Juán Gómez Soriano

delegat.filosofia@barcelona.uned.es

Facultat de Geografia i Història:

Lydia Yusta Bermúdez de Castro

delegat.geografiahistoria@barcelona.uned.es

Facultat de Psicologia:

María Isabel Naya López

delegat.psicologia@barcelona.uned.es

Facultats sense Delegat/da:

Escola Tèc. Sup. d’Enginyers Industrials
Escola Tèc. Sup. d’Informàtica
Facultat de Filologia

Podeu contactar amb nosaltres mitjançant el correu del delegat de Centre:

delegat.alumnes.centre@barcelona.uned.es