Select Page
Serveis

Qui són els delegats del Centre?

Serveis

Qui són els delegats del Centre?

Inici » Serveis » Delegació d’alumnes » Qui són els delegats del Centre?

El Consell de Centre és l’òrgan de representació dels estudiants dels Centres Associats e Institucionals. Està integrat pel Delegat i Subdelegat de Centre i pels Delegats de secció de cada Facultat/Escola i del Curs d’Accés Directe al Centre.
El Delegat de Centre, ostentarà la representació de tots els estudiants matriculats en el Centre davant les autoritats del mateix i del Consorci o Junta Rectora.

Delegat de Centre:
Xavier Blanco Luque
delegat.alumnes.centre@barcelona.uned.es

Subdelegada de centre:
María José Mesa Córdoba
subdelegat.alumnes.centre@barcelona.uned.es

Delegats/des de Facultats i Escoles:

Facultat de Ciències:
Núria Sánchex Fernández
delegat.ciencies@barcelona.uned.es

Facultat de Dret:
Xavier Blanco Luque
delegat.dret@barcelona.uned.es

Facultat d’Econòmiques i Empresarials:
José Cristóbal Rueda Sánchez
delegat.economiques.empresarials@barcelona.uned.es

Facultad de Filosofia:
Sevilla Ramos, Jorge
delegat.filosofia@barcelona.uned.es

Facultat de Geografia i Història:
Juan Gómez Soriano
delegat.geografiahistoria@barcelona.uned.es

Facultat de Psicologia:
María José Mesa Córdoba
delegat.psicologia@barcelona.uned.es

Facultats sense Delegat:

Escola Tèc. Sup. d’Enginyers Industrials
Escola Tèc. Sup. d’Informàtica
Facultat de Filologia
Facultat d’Educació
Facultat de Ciències Polítiques i Sociologia

Podeu contactar amb nosaltres mitjançant el correu del delegat de Centre:

delegat.alumnes.centre@barcelona.uned.es