Select Page
serveis

Jornades de Facultat

 
serveis

Jornades de Facultat

 

Inici » Serveis » Pla d’acollida » Jornades de Facultat

* Les Jornades seran exclusivament ONLINE. 

Sessions on els professors-tutors de les vostres titulacions us donaran informació detallada del funcionament dels vostres estudis.
– Informació del Grau i les assignatures: metodologia, proves d’avaluació a distància, exàmens, etc.
– Funcionament i tipus de tutories: presencials, Avip, online, intercampus, etc…
– Coneixements previs necessaris per fer el Grau o alguna assignatura

E.T.S. d’Enginyers Industrials

Graus:
Eng. Elèctrica
Eng. Electrònica Industrial i Automàtica
Eng. Mecànica
Eng. Tecnologies Industrials

Data: dimecres 30 de setembre 18:00h
Ponents: Francisco Bermúdez i Xavier Colom
Centre: Barcelona

Facultat de Ciències

Grau: Ciències Ambientals

Data: dimecres 30 de setembre 18:00h
Ponents: Anna Dalmau i Enric Centelles
Centre: Barcelona

Graus:
Matemàtiques
Química
Física

Data: dilluns 28 de setembre 18:00h
Ponents: Teresa Baqueró, Sergi Riera i Juan Carlos Cañadas
Centre: Barcelona

Facultat de Dret

Grau: Dret

Data: dijous 1 d’octubre 18:00h
Ponents: Marc Pérez i Richard Aguilar
Centre: Santa Coloma

Grau: Treball Social

Data: dijous 1 d’octubre 18:00h
Ponents: Candelaria Montesinos i Jordi Pueyo
Centre: Santa Coloma

Grau: Dret

Data: dilluns 28 de setembre 18:00h
Ponents: Carlota Palet i Marc Pérez
Centre: Barcelona

Grau: Criminologia

Data: divendres 2 d’octubre 18:00h
Ponents: Natàlia López i Marc Pérez
Centre: Barcelona

Facultat d’Educació


Graus:
Educació Social
Pedagogia

Data: dimarts 29 de setembre 18:00h
Ponents: Xesco Montañez, Núria Llopis i Francesc Muñoz
Centre: Santa Coloma

Data: dimecres 30 de setembre 18:00h
Ponents: Xesco Montañez i Fermín Rodríguez
Centre: Sant Boi

Facultat de Filologia


Graus:
Llengua i Literatura Espanyoles
Estudis Anglesos

Data: divendres 2 d’octubre 18:00h
Ponents: Julia Sierra i Klára Kodetova
Centre: Barcelona

Facultat de Geografia i Història


Graus:
Geografia i Història
Història de l’Art

Data: Ioannis Mouratidis, Ismael Almazán i Mariàngels Tremols
Ponents: dijous 1 d’octubre 19:00h
Centre: Barcelona

E.T.S. d’Enginyeria Informàtica


Graus:
Enginyeria Informàtica
Enginyeria Tecnologies de la Informació

Data: dilluns 28 de setembre 18:00h
Ponents: Gerard Amiriam i Federico González
Centre: Barcelona

Facultat de Psicologia


Graus: Psicologia

Data: dimarts 29 de setembre 18:00h
Ponents: Noemí Robles i Ángel José Pozo
Centre: Sant Boi


Data: dilluns 28 de setembre 18:00h
Ponents: Jordi Navarro, Juan Carlos Castaño i Diego Redolar
Centre: Santa Coloma

Facultat de Ciències Econòmiques i Ciències Empresarials


Graus:
Economia
Ade
Turisme

Data: dimarts 29 de setembre 18:00h
Ponents: Anna Méndez, Sandra Fernández i Sergi Fabregat
Centre: Barcelona

Facultat de Ciències Polítiques i Sociologia


Graus:
Ciències Polítiques i de l’Administració
Sociologia

Data: dimarts 29 de setembre 18:00h
Ponents: Damià del Olmo, Francesc Roma i Joana Crusellas
Centre: Barcelona

Facultat de Filosofia

Grau: Antropologia Social i Cultural

Data: dimecres 30 de setembre 18:00h
Ponents: Marta Rico i Eulàlia Torra
Centre: Barcelona


Grau: Filosofia

Data: dimecres 30 de setembre 18:00h
Ponents: Jordi Puigdomènech i José Antonio Fernández
Centre: Barcelona